iPTV Bayilik Nedir?

Dünya üzerinde en çok tercih edilen online televizyon izleme aracı olan iptv müşteri potansiyelini arttırmak ve daha da yaymak için bayilikler vermektedir. Bayilik sistemi kısaca özetlenecek olursa, siz arkadaşlarınıza iptv server tavsiye edersiniz ve arkadaşlarınızdan herhangi birisi sizin aracılığınızla iptv paketleri satın alırsa siz para kazanırsınız. Sadece iptv tavsiyesi olarak değil aynı zamanda kendi websitenizi kurabilir ve internet siteniz üzerinden iptv satışına başlayabilirsiniz. Satış komisyonları hakkında daha fazla bilgi almak için iptv bayilik isimli sayfamıza göz atınız.

iptv bayiliğini herkes yapabilir mi?

Bayilik işlemlerini her müşteri yapabilir herhangi bir kısıtlayıcı şart yoktur lakin satış yapabilmeniz için çevreye ve satış pazarlamasına hakim olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda temel düzeyde internet bilgisi sahibi olmanız gereklidir. Eğer işlerinizi büyütecekseniz teknik ekip ve canlı destek gibi alanlarda hizmet verecek çalışanlar temin etmelisiniz. Eğer teknik bilgi sahibi değilseniz sosyal medya üzerinde paylaşımlar yaparak da para kazanabilirsiniz. Size verilecek olan iptv server kalitesi ile bayilik veren firmanın server kalitesi aynı düzeydedir. Yani siz kötü hizmet verilmez aynı şekilde iptv bayilik yapan firmayla ana firma arasında fiyat farkları yoktur. İki hizmet sağlayıcısı da aynı ücretleri öder.

iptv bayiliği yapmak için kurumsal olmak gerekli mi?

Yapacağınız satışlardan yıllık 20.000 TL üzeri kazanmanız halinde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre vergi vermeniz gereklidir. Bu satışları bir internet sitesi (sizin) üzerinden yapacaksanız direkt vergi vermek zorundasınız. Sadece tavsiye ve satış ortaklığı komisyonu almak istiyorsanız herhangi bir şirket, işletme açma gereksinimi yoktur. Her insan iptv bayilik hizmetinden yararlanabilir lakin yasalara uyması gereklidir. Ana bayilik veren firmalar sizin yüksek satışlar yapmanızı görmesi halinde sizlere şirketi ücretsiz şekilde kurar ve yardımcı olur. 20.000 TL altı kazanmanız halinde ise şirket kurmanıza ve firma olmanıza gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için iptv yasal mı isimli makalemize göz atabilirsiniz.

Eğer iptv bayiliği yapmak istiyorsanız üst menüzmüzden satıcı ol isimli butona tıklayarak başvuru yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. IPTV hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iptv nedir isimli makalemizi inceleyebilir ve blog kısmından iptv server hakkında geniş makaleler bulabilirsiniz.

Bilgi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Cloud Teknolojisi nedir?
Next reading
iptv için gerekli internet hızı