iptv bilgisayardan nasıl izlenir?

iptv izleme platformları

IPTV normal bir televizyon üzerinden erişemeyeceğiniz içeriklere ulaşmanızı sağlayan bir internet portalıdır. İçerisinde A’dan Z’ye her şeyi bulabilirsiniz. Para vererek özel yayınlara ulaşabilir, ücretsiz sürümü kullanarak da milyonlarca kişinin seyrettiği programları seyredebilirsiniz. IPTV’nin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların en başında, programı kaydedip başka bir zamanda izleme özelliği gelmektedir. Cloud IPTV’nin özelliği ise iptv yayınlarını izlerken donma sorunun asla yaşanmamasıdır. Eğer cloud iptv kullanıyor ve donma sorunu yaşıyorsanız iptv donma sorunu çözümü isimli yazımızı okuyabilirsiniz. Basit arayüzü ve kolay kullanım seçeneği sayesinde aradığınızı kolayca bulabilir sıkıcı menü seçenekleri arasında kaybolmazsınız. Düşük görüntü kalitesi ile uğraşmazsınız, IPTV ile HD yayın ayağınıza gelir, size sadece izlemek kalır. Dizi veya maç izleyen birisi değilseniz üzülmenize gerek yok, IPTV içerisinde çeşitli yeni ve eksi filmler de bulunmaktadır. Vizyonda ki filmler yayından kaldırıldıktan kısa bir süre sonra iptv kanallarında yayımlanır bu sayede sinema gibi ek ücretlerden kaçınmış olursunuz.

Bilgisayardan iptv izleme

Öncelikle yayınlarda kesinti yaşamamak için internet hızınızın yeterli olup olmadığını kontrol ediniz ve internet bağlantısını wi-fi ile değil doğrudan bilgisayarınıza bağlı olduğunuzdan emin olunuz. IPTV üzerinden yapılan yayınların yüksek hızda ve yüksek kalite de olduğunu kabul ettiğimizden, internet bağlantı hızınız ne kadar yüksek olursa sizler açısından o kadar iyi olacaktır.

  • Bilgisayardan iptv izlemek için ilk olarak iptv hizmeti satın almanız gerekmektedir. Hizmeti satın almak için Menümüzde bulunan iptv paketlerinden bir tanesini seçmelisiniz.
  • Hizmeti satın aldıktan sonra sistem size kullanıcı adı ve şifre tahsis edecektir.
  • VLC player programını indirin ve iptv kullanıcı adınızla şifrenizi girin.
  • Kanallar karşınızda listelenecektir. Eksik veya teknik hata gibi bir durum söz konusu olursa bizimle iletişime geçtikten sonra bilgisayarınıza bağlanarak sizlere ücretsiz iptv teknik desteği sağlanır.

VLC player ile de giriş yaptıktan sonra her şey tamamlanmış oluyor. Bundan sonrası sizin seyir zevkinize kalmış bir olay. IPTV’ye dünyanın her tarafından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bilgi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
iptv’de neler var?
Next reading
Cloud Teknolojisi nedir?