Android Kurulum ve Uygulamalarımız

Android IPTV Uygulamalarımız

Maxx Plus IPTV Uygulaması 

Uygulama Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar ;
Uygulamamız tüm android cihazlarda yüksek performans sergilemektedir. Uygulama kurulumu ve yapılandırması oldukça basittir. Ek uygulamalara gerek duymadan kullanabilirsiniz. Üstelik istenmeyen reklam ve zaman kayıpları yaşamazsınız. Uygulama oldukça basit bir arayüze sahiptir. Canlı TV ve VOD olarak ayrılmış aynı zamanda kategorize edilerek sunulmuştur. Vod filmlerinde dual yani çift dil seçeneği veya altyazı seçeneğini kullanmak için ayarlar menüsünden player seçimi adımından vlc player seçmenizi öneririz. Vlc player şayet cihazınızda yok ise sizi yüklemeniz için yönlendirme sağlayacaktır. Daha sonra özellikli bir filmi açtıktan sonra, ekrana dokunun ve menüde ikinci sırada mesaj kutusuna tıkladığınızda ses izi ve altyazı izi seçenekleri ile işlem yaparak izleyebilirsiniz. Uygulamamızdan memnun kaldıysanız bir yorum yapmanız yeterlidir.

Unimax Player

Android TV, Android Telefon ve Android Sekmesi için Media Player Uygulaması. Xtream Kodu için App kullanımı kolay. Xtream Codes’un en son API’sı kullanılarak geliştirildi. OTT Servis Sağlayıcıları için Tamamen Özelleştirilebilir ve Brandable. UNIMAX, Uyarlanabilir HLS Akışına sahip iki Buil-in ExoPlayer ile birlikte gelir. Herhangi bir üçüncü taraf uygulaması veya oynatıcısı gerekmez. Kolay gezinme için basit kullanıcı arayüzü tasarımı.
Android için bir MediaPlayer alternatifi sunan, uygulama düzeyinde bir medya oynatıcı olan ExoPlayer kullanıyor. Gezinmek ve kullanıcı dostu UI tasarımı çok kolaydır. Android TV Remote ile gezinmek kolaydır. Bu uygulama Android Telefon, Tablet ve TV yüklenebilir.