Kanal listesinde yer alan 100 ‘den fazla yerli ve yabancı iptv spor kanalını HD (1280×720) ve Full HD (1920×1080) görüntü kalitesi seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Clia İptv bünyesinde başta Türkiye olmak üzere Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, İspanya, Hırvatistan ve Katar ülkelerinin spor kanalları yer almaktadır. Bir Hayli yabancı karşılaşmaları Türkçe kanalda izlerken, aynı zamanda karşılaşmanın oynandığı ülkenin spor kanalında veya karşılaşmayı yayınlayan değişik bir ülkenin spor kanalı üzerinden canlı ve naklen izleme imkânı sunulmaktadır.

1 sene takvimi süresince clia iptv tarafından ortalama +15000 üzerinde canlı spor karşılaşması yayınları iptv spor kanalları üzerinden kullanıcılara aktarılmaktadır. Futbol, Basketbol, Tenis, Voleybol karşılaşmaları. Ülke ligleri, Şampiyonlar ligi, Avrupa ligi ve değişik turnuvalar.

Bahsi geçen tüm bu iptv spor kanalları satışını yaptığımız iptv paketlerinin içerisinde yer almaktadır. Hemen sizde iptv paketi alabilir, spor ve diğer birçok çeşitli içerik kanallarını Smart TV, Bilgisayar, Telefon-Tablet, IPTV Box cihazları üzerinden izleyebilirsiniz.

Clia İptv Server – Sizde kaliteli iptv server satın almak istiyorsanız bizi tercih edin.